Možnosti dopravy a platby

Doprava

Balík do ruky (Česká pošta) 99 Kč

Zboží bude doručeno Českou poštou - balik do ruky. Česká pošta Vám balík obvykle doručí následující den od podání zásilky. V den expedice zásilky Vám bude e-mailem a SMS odeslána informace o čísle balíku.

Nelze ovlivnit přesný čas doručení, proto doporučujeme nechat si zaslat balík např. do zaměstnání.

Pokud balík nepřevezmete v den doručení, bude uložen 7 dnů na Vaší poště, po této lhůtě je zásilka automaticky odeslána zpět.

DPD 130 Kč

Kurýr společnost DPD Vám zboží obvykle doručí následující den od podání zísilky. Balíky jsou rozváženy v pracovní dny od 8 do 18 hodin. V den expedice zásilky Vám bude e-mailem a SMS odeslána informace o čísle balíku. Nelze ovlivnit přesný čas doručení, proto doporučujeme nechat si zaslat balík např. do zaměstnání. Buďte, prosím, připraveni na dodací adrese převzít zboží, přepravce nemůže čekat.

Osobní odběr 0 Kč

Zboží si vyzvednete na recepci našeho Yogacentra - uvnitř areálu bývalého Holešovického pivovaru, (pouze pro orientaci Na Maninách 1590/29) vstup do areálu z ulice Komunardů nebo U Průhonu, Praha 7 - Holešovice nebo na adrese Poděbradova 699/14, Praha 8, 18200.

Budeme Vás kontaktovat e-mailem až bude vaše objednávka připravena k vyzvednutí. Recepce Yogacentra je otevřena dle rozvrhu více na yogacentrum.cz

Zboží si také můžete vyzvednout v Ďáblicích v ulici Poděbradova 699/14 - Praha 8. Zde si můžete zboží prohlédnout a vyzvednout pouze po předchozí telefonické domluvě.

Platba

Platba převodem 0 Kč

Objednávku zaplaťte bankovním převodem na účet: 92170292/5500. Variabilní symbol je číslo Vaší objednávky!

Pokud nebude platba připsána na účet prodávajícího 7. den po zadání objednávky bude objednávka bez dalšího upozornění zrušena.

V případě nákupu dárkových certifikátů pak tyto budou k dispozici po obdržení platby na bankovní účet.

O připsání částky na účet Vás budeme informovat na Váš e-mail.

Dobírka České pošty 0 Kč

Pracovník České pošty od Vás převezme částku v hotovosti na místě.

Dobírka DPD 0 Kč

Pracovník DPD od Vás převezme částku v hotovosti na místě.

Expediční doba

Při platbě převodem

Do 4 pracovních dnů

Při platbě dobírkou

Do 2 pracovních dnů